Připravujete dovolenou po Česku? Doporučíme vám aktivity, u kterých se zabaví celá rodina!

Aktuální situace je velice nepříjemná a jednou otázkou je, zdali se nám vůbec podaří dostat letošní léto na dovolenou také do zahraničí. Pro spousty rodin je to proto zdroj stresu, protože najít opravdu aktivní a zábavný program není nikdy jednoduché ani na velké dovolené. Pokud je jedna z takových rodin i ta tvoje, tak ti dám pár nápadů, jak zabavit sebe i rodinu po České republice!

Není to moře, ale rybníky a jezera máme překrásná!

Já vím, že od moře to má opravdu daleko. Ale pokud nejsou možnosti a šance vycestovat, tak věř že i v České republice je spousta rybníků, jezer a koupališť, kam se chodí místní i lidé z dálky koupat velice rádi. Jsou čistá, příjemná a není u nich ani zdaleka tak moc narváno jako jsi zvyklá na plážích u různých letovisek. Například jižní Čechy jako takové jsou ohromná rybníkářská oblast, kde se můžeš koupat rovnou každý den na jiném koupališti a vždy tě to bude bavit!

Zkoušela si už někdy únikové hry? Tady ti radím spíš takový zážitek na jedno odpoledne. Možná by mohlo jít i o další způsob, jak stmelit rodinu dohromady. Únikové hry totiž vyžadují asistenci každého člena a mnohdy se nedají splnit, pokud všichni netáhnou za jeden provaz. Tématika je různá od vězení, přes horory až po pohádky. A obtížnost je pochopitelně také všude jiná. Zabaví se u toho proto jak velcí, tak i malí!

Žijeme v zemi s nekonečným počtem hradů

Hrady a zámky, to je jedna z těch nejúžasnějších věcí, co může země Česká nabídnout. A do značné míry je to i naše velké štěstí, protože každoročně lákají celé zástupy turistů. Už minulé léto ale korona zabránila velkým turistickým tokům, a proto nebyl problém si prohlédnout i ty nejkrásnější hrady jako Karlštejn v naprostém pohodlí a bez záplav turistů z Ruska nebo Číny.

Připravujete dovolenou po Česku? Doporučím ti aktivity, u kterých se zabaví celá rodina!


Categories:


Comments

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *